Darkest Dungeon 2 DLC’si The Crusader’ın geri dönüşünü işaret ediyor

Sending
User Review
0 (0 votes)

İlk DLC Darkest Dungeon 2’ye geliyor ve uzun süredir istenen bir kahramanı oyuna geri ekliyor: Crusader. Darkest Dungeon 2 The Binding Blade DLC’si ve The Crusader’ın eklenmesi hakkında bilmeniz gereken her şeyi keşfetmek için aşağıyı okumaya devam edin.

Darkest Dungeon 2 The Binding Blade DLC ne zaman çıkıyor?

Red Hook Studios, Darkest Dungeon 2’nin ilk DLC’si olan The Binding Blade’in Aralık sürümünü YouTube aracılığıyla duyurdu. DLC, Dağ’a yapacağınız yolculukta karşılaşabileceğiniz iki karakter, yeni ıvır zıvırlar, imza öğeleri ve yeni bir gezici mini patron sunuyor. . Ne yazık ki The Binding Blade DLC’de denge değişikliğinden bahsedilmedi, ancak yama notları bunu ortaya çıkarabilir.

The Binding Blade DLC’nin en büyük eklentisi, orijinal Darkest Dungeon’dan hayranların en sevdiği karakter olan uzun zamandır beklenen Crusader’dır. Reynauld, birçok takımın dengesinde ve Darkest Dungeon’ın hikayesinde çok önemli bir rol oynadı; Oyuncular bir kez daha Haçlıların kutsal ateşini kullanabilecek ve giderek artan tehlikelerle karşı karşıya kalan düşmanlarını vurabilecekler.

Oyuncular Crusader’ın yanı sıra agresif ve savunmacı duruş arasında geçiş yapabilen disiplinli ve ölümcül bir savaşçı olan Duelist’i de kullanabilirler. Düellocu rütbeler arasında hareket edebilir ve bu onun ön veya arka sıradan saldırmasına olanak tanır. Düellocu, DLC’de çok önemli bir rol oynuyor gibi görünüyor; barikatları ve kötülüğü aşarak Haçlıların sonuncusuna ulaşıyor.

Hem Crusader hem de Duelist, tamamen seslendirilmiş geçmiş hikayeler, oynanabilir geçmişe dönüş karşılaşmaları ve stratejilerinizi genişletecek yeni öğelerle birlikte gelir. Aralık 2023 penceresi dışında piyasaya sürülmesi için resmi bir tarih verilmedi, ancak Crusader’ı ayak takımı kahramanlar grubuma eklemek için sabırsızlanıyorum.