Black Noir görünümü Warzone 2’de kazanmak için ödeme mi?

Sending
User Review
0 (0 votes)

İşbirlikleri ve geçişler, Call of Duty’nin büyük bir parçasıdır ve Warzone 2’deki operatör kadrosuna katılan bazı harika dış görünümler gördük. @TheBoysTV Call of Duty Warzone 2’ye üç yeni operatörün geldiğini açıkladı.

Homelander, Starlight ve Black Noir, The Boys’tan ayrı operatör paketleriyle oyuna eklenecek üç karakter. Doğal olarak oyuncular, Black Noir dış görünümünün Warzone 1’deki Roze ekibinin ayak izlerini takip edip etmeyeceğini ve her zaman kazan-kazan bir kozmetik haline gelip gelmeyeceğini merak ediyor.

Activision’ın resmi blog Black Noir paketinin yaklaşık 2.400 CoD Puanına mal olacağından bahsediyor ve 20 Temmuz 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Bu paket, seti tamamlamak için Noir’s Blades yakın dövüş silahıyla birlikte iki Tracer silah taslağına sahip olacak.

Blog ayrıca, bu paketin “tüm modlardaki gizlilik durumları için özel olarak üretildiğinden” bahsediyor, bu da bizi Black Noir dış görünümünün Warzone 2’de kazan-öde olup olmayacağını düşünmemize neden oluyor.

Warzone 1’deki deneyimlerime göre, Roze görünümü oyundaki tartışmasız en tartışmalı kozmetik öğeydi. Roze derisi gölgeler ve karanlık yüzeylerle kolayca karışabildiğinden, bu kıyafet oyunculara her maçta avantaj sağladı.

Sıklıkla bu kaplamayı kullanan ve haritanın farklı noktalarında tamamen fark edilmeden kamp yapan bir düşman müfrezesi bulursunuz. Topluluğun haftalarca süren taleplerinden sonra Activision, Roze görünümünü Warzone’da daha görünür hale getiren yeni ayırt edilebilir özelliklerle yeniden tasarladı.

Black Noir görünümü Warzone 2'de kazanmak için öde mi?

Black Noir dış görünümünün piyasaya çıkana kadar kazan-kazan ödeyip ödemeyeceğinden emin olamayız, ancak İHA’lar, Self-Res ve iki plakalı Yeleklerle gelen yeni DMZ paketleri düşünüldüğünde bu şaşırtıcı olmayacak.

Black Noir’ın Warzone 2 için cilt tasarımına baktığınızda, operatörün gövdesinde ve kollarında parlak vurgular olduğunu görebilirsiniz.

Umarım bu ayırt edilebilir bir faktör olur ve Roze dış görünümünde olduğu gibi operatörün görünürlüğünü etkilemez.

Bunun Roze görünümü kadar kötü olmayacağını düşünsem de, oyuncuların Kara Kara kıyafeti kullanarak Warzone 2’deki tüm haritalardaki tuhaf noktalarda kamp kurduğunu görünce şaşırmayın.