ASTD Loving Pillar/Mitsuri Kanroji: Yetenekler, Nasıl Edinilir ve Nasıl Yükseltilir

Sending
User Review
0 (0 votes)
ASTD Loving Pillar/Mitsuri Kanroji: Yetenekler, Nasıl Edinilir ve Nasıl Yükseltilir
ASTD Loving Pillar/Mitsuri Kanroji: Yetenekler, Nasıl Edinilir ve Nasıl Yükseltilir

ASTD’de çıkış yapan bir diğer Demon Slayer karakteri Loving Pillar veya Mitsuri Kanroji’dir. O, esas olarak düşmanlara tonlarca ham hasar vermeye odaklanmış altı yıldızlı bir yer karakteridir. Ham hasar vermenin yanı sıra, aynı zamanda başka avantajlar/yetenekler sağlar. %15 saldırı takviyesi Love Rhythm birimlerine sahip olmak ve benzersiz bir kit yeteneğine sahip olmak Avcı Aura bu dışarı çıkabilir çılgın hasar tek bir vuruşla.

ASTD’de Loving Pillar(Mitsuri Kanroji) Birimi nasıl elde edilir

Oyundaki diğer altı yıldızlı birimlere benzer şekilde, Loving Pillar’ı yalnızca onun için yuvarlanarak elde edebilirsiniz. Çağırma bölümünün Z Sancağı. Daha az nadir olduğu için %1, afişleri tek tek açmak yerine toplu olarak – 10’un katları olarak – çağırmak daha iyidir. Şu anda, x10 Z tipi afişlerin oranı 700 Elmas civarındadır. Bu yüzden, karakteri almak için çok para harcamaya hazır olun. Ayrıca, oyun karakterleri her 20 dakikada bir değiştirdiğinden, birimin afişin mevcut durumunda mevcut olduğundan emin olun. Aynı zamanda sevimli ve eğlenceli olan Blessing (kozmetik) sayesinde ona para harcadığınıza kesinlikle pişman olmayacaksınız.

ASTD’de Loving Pillar’ın (Mitsuri Kanroji) yetenekleri nelerdir?

Demon of Emotion’dan farklı olarak Mitsuri, ASTD’deki çoğu altı yıldızlı karakter gibi basit yeteneklere sahiptir. Tüm saldırılarını aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

  • Kara saldırısı
  • AOE Kara Saldırısı
  • Hava Saldırısı (Yükseltme Seviyesi 7’den Sonra)

Daha önce de belirtildiği gibi, kaptan olarak donatılmışsa takımdaki diğer Love Rhythm karakterlerine %15 saldırı desteği sağlayabilir. Huntree Aura becerisinden bahsetmişken, tek bir darbede yaklaşık 900.000 hasar verebilen ve sonsuz soğumaya sahip olan ölümcül bir yetenek, onu Sonsuz ve hikaye modu için uygun bir birim yapıyor.

ASTD’de Sevgi Sütunu (Mitsuri Kanroji) Nasıl Yükseltilir

Mitsuri Chan, ASTD’deki diğer karakterler gibi yükseltilebilir. Onu bir veya iki yıldız derecelendirmesine sahip düşük dereceli yem birimleriyle besleyin. Şu anki seviye sınırı 175. Onu tamamen yükselttikten sonra, şu kadar temel hasar verebilir: 1.8 milyon ve onu kullan Avcı Aura.