Anime Tales Trello Link & Discord (Haziran 2023)

Sending
User Review
0 (0 votes)

Anime Tales Trello Link & Discord (Haziran 2023)

Roblox oyunları oynadığımda kodları, haritaları ve diğer kılavuzları bulabilmem için yararlı bağlantıların açılmasını istiyorum. Bu özellikle Anime Tales için geçerli çünkü oyun çok büyük ve ben hızla kaybolma eğilimindeyim.

Oynarken haberdar olmanın en iyi yolu Anime Tales Trello ve Discord Server bağlantılarının açık olmasıdır. Bu şekilde, oyunda en iyi olmaya odaklanabilirim ve bu bağlantılarla siz de yapabilirsiniz.

Roblox Anime Masalları Trello, Twitter ve Discord Bağlantıları

Resmi Anime Tales Trello bağlantısı – Wiki sayfası

Anime Tales Trello Link & Discord (Haziran 2023)
Anime Tales Trello Link & Discord (Haziran 2023)

Anime Masalları Trello bağlantısı, Bu Roblox deneyimi ile ilgili ihtiyacım olan tüm bilgilere kolayca ulaşabiliyorum.

Bu esasen Anime Masalları Wiki sayfası, burada olduğu gibi, güçler, silahlar, konumlar, patronlar, görünümler ve daha fazlası hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız.

Harika haber şu ki, bir Trello hesabı oluşturmanız gerekmediği için ona hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfayı açmak ve bir sütun içindeki karta tıklamak.

Anime Tales Discord bağlantısı – Resmi Sunucu

Anime Tales Discord Sunucusu bağlantısı sizi geliştiricinin resmi kanalına götürecektir. Burada oyun güncellemeleri hakkında en son bilgileri alabilir, SSS kanalı aracılığıyla oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve oyun hakkındaki düşüncelerinizi toplulukla paylaşabilirsiniz. Anime Tales Discord’u ziyaret etmek, çok oyunculu bir oyun deneyimi için arkadaş bulmanın en iyi yoludur.

Anime Masalları Twitter sayfası

Roblox söz konusu olduğunda en sevdiğim sosyal ağ Twitter’dır. Hesap düzenli olarak güncellenirse, özellikle Anime Tales kodları olmak üzere değerli bilgiler sunabilir. Bu oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yeni kodları asla kaçırmamak için Twitter’da @AnimeTales’i takip edin.

Anime Tales YouTube sayfası – Fragmanlar ve Oynanış

Bunun gibi en yeni oyun ve fragmanların nasıl olduğunu görmek için resmi Anime Tales YouTube sayfasını ziyaret edin: