Anime Battlegrounds Y Kodları (Eylül 2023)

Sending
User Review
0 (0 votes)

Güçlü silahların ve yeteneklerin kilidini açarak ve seviye atladıkça istatistiklerinizi artırmak için beceri puanlarını kullanarak Anime Battlegrounds Y’de en iyi anime savaşçısı olun.

Her katta düşman dalgalarını yenerek puanlar ve mücevherler kazanacak ve bunları daha iyi ekipmanlar satın almak için kullanacaksınız.

Ayrıca oyun içi kodları kullanarak anında puan ve mücevher kazanabilirsiniz. Geliştiriciler, oyuncuların oyunlarına bir adım önde başlamalarına yardımcı olabilecek ücretsiz öğeler kazanmaları için kodlar verir. Diğer oyunlara ait kodları kullanarak da ödüller kazanabilirsiniz.

Tüm Anime Battlegrounds Y Kodları Listesi

Anime Battlegrounds Y Kodları (Çalışıyor)

  • KTSAG—Ücretsiz 10K Mücevher ödülü için kullanın!

Anime Battlegrounds Y Kodları (Süresi Doldu)

Anime Battlegrounds Y’de kodlar nasıl kullanılır?

Anime Battlegrounds Y Kodları (Eylül 2023)
Anime Battlegrounds Y Kodları (Eylül 2023)
  1. Oyunda, açın Kodlar ile sembolize edilen menü Yıldız simgesi en Sol üstte.
  2. Kodlarınızı metin kutusuna tam olarak yukarıdaki listede gösterildiği gibi girin.

Daha fazla Anime Battlegrounds Y kodunu nasıl edinebilirsiniz?

Geliştiriciler genellikle bir güncelleme, etkinlik sırasında veya belirli bir beğeni sayısına ulaşılması gibi bir hedefe ulaşıldığında kodlar verir. Bazı geliştiriciler, mevcut olduğunda oyuncuları bilgilendirmek için kodları doğrudan oyunun resmine veya açıklamasına yerleştirir.

Ancak daha sık haberdar olmak için onları Twitter veya Discord gibi sosyal medya hesaplarından takip etmeyi seviyorum. Bu deneyimin geliştiricilerini Twitter’larından takip edebilirsiniz.

Ayrıca bu sayfaya yer işareti koyabilir ve yeni kodların ne zaman eklendiğini görmek için istediğiniz zaman tekrar kontrol edebilirsiniz.

Anime Battlegrounds Y kodlarım neden çalışmıyor?

Kodlarınızın düzgün çalışmamasının çeşitli nedenleri olabilir. En yaygın neden, kodların süresinin dolmuş olmasıdır. Kodlar düzenli olarak oyuna girip çıktığı için, çok az bildirimde bulunarak veya hiç bildirimde bulunmadan süreleri dolabilir.

Listelerimizi güncel tutmaya çalışıyoruz, ancak bizden önce bir değişiklik fark ederseniz, aşağıya yorum bırakmaktan çekinmeyin; mümkün olan en kısa sürede düzeltmeye çalışacağız.

Kodları girerken yazımınızı iki kez kontrol etmeniz de önemlidir. Bunlar neredeyse her zaman büyük/küçük harfe duyarlıdır; yani en ufak bir yazım hatası bunların geçersiz görünmesine neden olabilir.

Bunları tam olarak yukarıdaki listede gösterildiği gibi girdiğinizden emin olun veya oyun izin veriyorsa herhangi bir sorunu önlemek için kopyalayıp yapıştırmayı severim.

Anime Battlegrounds Y’de ücretsiz ödül almanın diğer yolları

Ne kadar çok ücretsiz ödül alırsanız o kadar iyi olur. Neyse ki Anime Battlegrounds Y’de ödül almanın birçok farklı yolu var. Oyuna katıldığınız her gün, günlük ödülü alacaksınız ve oynadığınız her gün, giderek daha kaliteli ödüller alacaksınız.

Ayrıca, oyunu ne kadar uzun süre oynarsanız ödülleri talep etmenize olanak tanıyan oyun süresi ödülleri de kazanacaksınız. Ücretsiz silahlar, yetenekler ve daha fazlası gibi rastgele bir ödül için ödül çarkını her gün çevirebileceğiniz lobiye göz atmayı unutmayın. Üstelik oyunu beğenin ve geliştirici grubuna katılın.

Anime Battlegrounds Y nedir?

Anime Battlegrounds Y, bir simülasyon oyunu ile RPG’nin mükemmel bir karışımıdır; düşmanlarla savaşmanıza, seviye atlamanıza ve hasar, hız ve sağlık gibi farklı istatistikleri artırmanıza olanak tanır. 200 odaya kadar değişen ve her odada zorluk derecesi artan düşmanlarla dalgalar halinde savaşacaksınız.

Düşmanları yenerek puanlar ve değerli taşlar kazanın ve bunları bazı tanınabilir anime oyunlarından temalı yeni silahların, yeteneklerin ve daha fazlasının kilidini açmak için kullanın.

Puan kazanmaya devam ettikçe, güçlenmenize ve daha ileri odalara ulaşmanıza yardımcı olacak daha nadir ekipmanlar toplamayı deneyebilirsiniz. En iyi anime savaşçısı olmak için ne kadar ileri gidebileceğinizi görün.