Anime Adventures’ta Mami (Kutsal) nasıl elde edilir?

Sending
User Review
5 (2 votes)

Son Güncelleme 15’te, Anime Adventures yeni birimlerin akınına uğradı çeşitli anime evrenlerinden. Madoka Mami’nin büyülü evreninden böyle yeni bir karakter Mamy veya başka bir şekilde Mami Tomoe olarak bilinir. Düşmana büyü ve ateş tarzı hasar veren güçlü bir yer tipi birimdir.

Mamy ölümcül olsa da, son Mamy(Holy) formuna yükselttiğinizde bir canavara dönüşür. Mamy’yi Mamy(Kutsal) formuna nasıl dönüştüreceğinizi merak ediyorsanız, doğru sayfaya geldiniz.

Roblox Anime Adventures’da Mamy(Madoka Mami) nasıl elde edilir

Mamy(Madoka Mami), Anime Adventures’ta Sınırlı Bir Birimdir. Yani, bu karakteri ele geçirmenin tek yolu, Sınırlı Süreli Etkinlik banner’ı. Unutmayın, Sınırlı Süreli Etkinlik afişi, varsayılan Mücevher sistemini kullanmaz.

Bunun yerine, Mythics’i afiş altında açmak için Özel Keder Tohumu para birimini toplamalı veya satın almalısınız. Bir kez yuvarlanması 10 Keder Tohumuna mal olacak. Bu yüzden, afiş kartlarından Mamy(Madoka Mami) gelene kadar denemeye devam edin.

Roblox Anime Adventures’ta Keder Tohumu nasıl elde edilir?

Anime Adventures’ta Keder Tohumu elde etmenin iki yolu vardır.

  • Kyubyu’nun Dükkanı: Keder Tohumlarını elde etmenin en iyi ve en kolay yolu, onları Robux jetonları kullanarak Kyubyu’s Shop’tan satın almaktır. Mağazayı bahçe alanının yanında ana menüde bulabilirsiniz.
Anime Adventures'ta Mami (Kutsal) nasıl elde edilir
Anime Adventures’ta Mami (Kutsal) nasıl elde edilir
Anime Adventures'ta Mami (Kutsal) nasıl elde edilir
Anime Adventures’ta Mami (Kutsal) nasıl elde edilir
  • Cadı Şehir Portalı: Keder Tohumunu elde etmenin ikinci yöntemi, Witch City Portal haritalarını bitirerek onu bir damla ödülü olarak almaktır.

Anime Adventures’ta Mamy (Kutsal) nasıl edinilir?

Yukarıda bahsedildiği gibi Mamy(Kutsal)’ı ancak Mamy(Madoka Mami) geliştirerek elde edebilirsiniz. Ancak evrimden önce yerine getirmeniz gereken bazı gereksinimler vardır.

  • Gereksinim 1: Mamy(Madoka Mami) 5000 alt etme sayısına sahip olmalıdır. Alt etmeler, Anime Adventures’ta yardımcı öldürmeler/elemeler için kullanılan bir kelimeden başka bir şey değildir.
  • Gereksinim 2: Envanterinizde en az bir Soul Gem(Altın) bulunmalıdır. Oyuncular olarak, 500 Grief Seed karşılığında Soul Gem(Altın) satın alabilirsiniz. Kyubyu’nun Dükkanı.
Anime Adventures'ta Mami (Kutsal) nasıl elde edilir
Anime Adventures’ta Mami (Kutsal) nasıl elde edilir

Her iki gereksinim de karşılandığında, gelişme bölümüne gidin ve Kutsal formuna yükseltmek için Mamy’de (Madoka Mami) Ruh Taşını (Altın) kullanın.