Anime Adventures’da DIO (Over Heaven) nasıl edinilir – Roblox

Sending
User Review
5 (2 votes)

Anime Adventures, Roblox platformunda son derece popüler hale gelen diğer birçok kule savunma tarzı deneyim gibi, kullanıcıları kilidi açmaya davet ediyor. Birimler çeşitli animasyonlardan karakterlerden esinlenerek tasarlandı, seviyelerini yükselt ve üssünü savunmak için kullan.

Bazı durumlarda, bu birimler yalnızca sınırlı bir süre için mevcuttur ve kısa bir süre sonra son derece nadir hale gelirler. Takas edilebilir yüksek bir fiyata ve birçok oyuncu tarafından aranıyor.

Bu tür birimlerden biri, popüler karakter Dio’ya dayanan gizli bir sınırlı birim olan JIO’dur (Over Heaven). JoJo’nun Tuhaf Macerası. Peki, onu nasıl elde edersiniz? Daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki okumaya devam edin.

Anime Adventures’ta JIO/DIO (Over Heaven) nasıl açılır?

Maalesef JIO (Over Heaven) yalnızca 2022/2023 Noel Etkinliği sırasında mevcuttu ve artık alınamıyor. Bu etkinlik etkinken, oyuncular Frozen Star’ı açtıktan sonra JIO (Over Heaven) alabiliyordu, bu da bu birimi Anime Maceraları tarihinde bir etkinlik yıldızından elde edilebilecek tek gizli birim haline getiriyordu.

Bu makalenin yayınlandığı tarihte, JIO (Over Heaven), eğer değilse, Anime Adventures’ın tamamındaki en nadir birimlerden biridir. the 200.000’de 1 veya daha az tahmini çekme şansı ile en nadir.

Eğer oyundaysanız ve birinin bu birimi takas etmeyi teklif ettiğini görürseniz, dikkatli olun, bunun bir aldatmaca olma ihtimali var! Alım satımların dürüst ve adil olduğundan her zaman emin olun ve birinin sunduğunu iddia ettiği birime gerçekten sahip olma olasılığının farkında olun.

Son

Anime Adventures’ta JIO/DIO’nun (Over Heaven) nasıl edinileceğine dair bu süper hızlı kılavuz bu kadar. Artık dolaşımda olmadığını bildirdiğim için üzgünüm ama hey, her zaman daha fazla güncelleme ve yakında yeni birimler geliyor!