Anime Adventures – Roblox’ta Relic Shards nasıl elde edilir?

Sending
User Review
0 (0 votes)

Roblox’ta, geliştiricileri bir tür zanaatkarlık özelliğini ve kule savunma tarzı deneyimi birleştirmeyi seviyorlar. Anime Adventures farklı değil.

Bu deneyimde oyuncular, daha sonra bir birimin hasarını ve genel gücünü artırmak için kullanılabilecek çeşitli türlerde Kalıntılar üretebilir.

Bununla birlikte, belirli Kalıntıları üretmek için, önce aşağıdaki kısa kılavuzda tartışacağım bir avuç Kalıntı Parçası toplamanız gerekecek.

Anime Adventures’ta Kalıntı Parçaları nasıl elde edilir

Yukarıda bahsedildiği gibi, Anime Adventures’da üretilebilecek çeşitli Kalıntılar vardır, ancak bunlardan yalnızca ikisi, Mangekyō Eye ve Lostvain olmak üzere, her ikisi de minimum 10. Kalıntı Parçalarını toplamak için, Eğlence Bölgesi baskını ve ulaşmak en azından dördüncü aşama, Yukarı Ay. Dördüncü aşamada Relic Shards almak için %10 şans ve The Demon Siblings olan 5. Aşamada Relic Shards almak için %100 şans var.

Bu makalenin yayınlandığı sırada, Kalıntı Parçalarının elde edilebileceği sadece iki yer burasıydı, bu yüzden onları elde etmek için biraz öğütmeniz gerekecek!

Son

Anime Adventures’ta Kalıntı Parçalarının nasıl elde edileceği ve ne yaptıklarıyla ilgili bu hızlı kılavuz bu kadar. Çiftçilik yapmayı planlıyorsan birkaç arkadaş edinmen gerekebilir, bu yüzden ekibini hazırla!