Aimlabs

Aimlabs PC
taslak

Oyun Adı: Aimlabs

Çıkış Tarihi: 2023-06-17

Açıklama: En iyi sanal atış poligonu olarak tanımlanan alışılmadık bir yapım. Aimlabs, oyuncuların çok sayıda egzersizle birinci şahıs nişancı becerilerini geliştirmelerine olanak tanır.

Yayınlayan: Statespace

PEGI yaş derecelendirmesi: 12+

Sending
User Review
5 (6 votes)

Resimler

Aimlabs, atıcılık becerilerini geliştirmek isteyen oyuncular için en iyi sanal atış poligonu veya eğitim alanı olarak tanımlanan benzersiz bir oyundurBağımsız bir stüdyo Statespace tarafından yaratılan, oynaması ücretsiz bir yapım.

Mekanik

Aimlabs bir birinci şahıs oyunudur (FPP). Becerilerimizi sanal bir savaş alanında test etmemizi sağlar, ardından performansımızı analiz eder ve zayıf yönlerimizi işaret eder. Göreve bağlı eğitim, doğruluğumuzu, dikkat süremizi, kısa süreli hafızamızı, görme ve duyma yoluyla hedefleri daha hızlı tespit etme yeteneğimizi ve anında karar verme yeteneğimizi geliştirecektir.

Oyun, makineli tüfekler, pompalı tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, tabancalar ve roketatarlar gibi geniş bir silah yelpazesine sahiptir. Ayrıca, oyunu tercihlerimize göre uyarlamak için geniş bir modifikasyon yelpazesine sahiptir.

Ayarları manuel olarak değiştirebilir veya her biri Apex Legends, Destiny 2, Valorant, PUBG: Battlegrounds, Overwatch ve Counter Strike: Global Offensive dahil olmak üzere 500’den fazla popüler atıcıdan birini temsil eden önceden yapılmış bir yapılandırma seçebiliriz.

Tüm bunlar, kendi haritalarımızı, botlarımızı ve eğitim setlerimizi oluşturmak için araçlarla sonuçlanır.

Teknik yönler

Aimlabs , konsepti gereği düzenli, düşük poli görsellere ve çok fazla ayrıntıya sahip değildir. Öncelikli atış hedeflerimiz renkli şekillerdir.

Aimlabs Sistem gereksinimleri

PC / Windows

  • Asgari:
  • Intel Core 2 Duo E6600 2,4 GHz / AMD Phenom X3 8750 2,4 GHz
  • 4 GB RAM
  • grafik kartı 1 GB GeForce GTX 560 veya daha iyisi
  • 12 GB HDD
  • Windows 7/8/10